Wyniki ankiety "Kiedy wywóz"

Zapytaliśmy Państwa czy chcielibyście abyśmy zaproponowali Radzie Gminy możliwość uruchomienia na terenie gminy aplikacji, która służyłaby nie tylko mieszkańcom przypominając o terminie wywozu odpadów komunalnych z posesji ale także dawała narzędzie do powiadamiania pracowników Urzędu o nielegalnych wysypiskach w naszym regionie.

Wpis o którym wspomniałem (Jeszcze raz o wywozie śmieci) zawierał ankietę skierowaną do Państwa, celem zorientowania się jakie jest zapotrzebowanie na takie rozwiązanie i czy mamy wystarczające argumenty za tym by takie rozwiązanie postulować na Radzie Gminy.

W ankiecie, która trwała od 20 marca do 9 kwietnia udział wzięło jedynie 26 osób, z czego i tak kilka głosów było przeciwnych, a kilka nie dokonało żadnego wyboru. NIe jest to zatem rażąca siła argumentów i w tej chwili rezygnujemy z przekonywania członków Rady Gminy do słuszności, w naszej opinii, stosowania aplikacji "Kiedy wywoz" z przeznaczeniem na telefon lub tablet, która byłaby korzystna i dla mieszkańców jak i  pracowników działu gospodarki komunalnej Urzędu Gminy.

W każdym razie jesteśmy do Państwa dyspozycji pod adresem soltys@wewreczycy.pl.

 

Autor: Jurand Bień, dodano: Niedziela, 10 Kwiecień 2016r. godz.:07:22.

Powrót do wyboru aktualności