Piknik Sportowy - biegamy i bawimy się wspólnie z naszymi pociechami

Tegoroczne wakacje obfitują w różnorodne propozycje spędzania wolnego czasu. Tym razem do wspólnego przedsięwzięcia zaprasza Stowarzyszenie WeWręczycy. W niedzielne popołudnie 17 lipca zapraszamy na piknik sportowy pod hasłem „Postaw na rodzinę”.

Zapraszamy do obejrzenia tegorocznej galerii zdjęć

Stowarzyszanie zaprasza: 
do udziału w biegach na krótkich dystansach w kategoriach wiekowych: 3- 4 latki wraz z rodzicami, 5-6 latki, dzieci w wieku 7 – 10 lat, dzieci  w wieku 11 – 13 lat, młodzież. Rodzice będą mogli wziąć  udział w Biegach : „Mama na stracie” i „Tata na medal”.

Organizatorzy przygotowali bogatą ofertę zajęć dla uczestników w każdym wieku: warsztaty niekonwencjonalnych technik plastycznych, tj. wyrabianie świec piastowskich, wyrabianie mydełek pachnących, malowanie płóciennych torebek, malowanie na folii, ozdabianie przedmiotów metodą decoupage. Najlepsi wręczyccy animatorzy zaproszą do zabawy z wykorzystaniem chusty animacyjnej Klanza, wspólnego malowania pejzaży na folii i asfalcie, do malowania twarzy, a pod kierunkiem instruktorki tańca wszyscy uczestnicy pikniku wykonają taneczny FLASH MOB. Najmłodsi adepci sportu będą mieli okazję wziąć udział w treningu z wykorzystaniem trenażera „quick- feet” oraz Turnieju o tytuł Mistrza. Każdy uczestnik będzie mógł również doskonalić swoje umiejętności w zakresie pomocy przedmedycznej, 

Na uczestników festynu sportowego czekać będą także atrakcje w postaci wspólnego treningu tanecznego pod okiem instruktora, zajęcia kuglarskie z bańkami mydlanymi oraz rodzinne karaoke. Wszyscy uczestnicy otrzymają symboliczne medale, słodki upominek oraz napój, a na zwycięzców w poszczególnych kategoriach czekają puchary i nagrody. W kawiarence będzie można zakupić domowe wypieki (kawa i herbata gratis).

Organizatorzy serdecznie zapraszają do aktywnego spędzenia wolnego niedzielnego popołudnia w sportowym duchu!

Autor: Jurand Bień, dodano: Wtorek, 12 Lipiec 2016r. godz.:22:55.

Powrót do wyboru aktualności