Już w sobotę zapraszamy na XVII Jurajskie Lato Filmowe

Przypominamy, to już w najbliższą sobotę 18 lipca Stowarzyszenie WeWreczycy organizuje wyjazd na darmowe seanse w ramach XVII Jurajskiego Lata Filmowego. Plenerowy pokaz filmów to jednak nie wszystko co zaplanowane zostało na sobotni wieczór.

Bowiem w programie są m.in

  • 19.00 - 21.00 Koncerty zespołów Blue Balls Effect i Strain
  • 21.00 - 22.00 Występ Andrzeja Grabowskiego vel Ferdek Kiepski z kabaretem
  • 22.00 - 02.30 Plenerowy pokaz filmów, takich jak:

Zapisy

Mamy jeszcze kilka wolnych miejsc, więc prosimy o szybkie zgłoszenie. Lista miejsc ograniczona ilością wolnych miejsc w autokarze.

Zapisu na wyjazd można dokonać u sołtysów: p. Bożena Syguda i p. Robert Broś oraz u p. Patrycji Niemczyk w Kwiaciarni Lawendowe Pole.

Pogoda ma nam dopisać, zapowiada się ciepła noc, ale proszę na wszelki wypadek nie zapomnieć o ewentualnym kocu oraz leżaku lub wygodnym krześle. Jest taka możliwość by te przedmoty zabrać ze sobą. 

Wyjazd

Wyjazd autokaru spod stadionu KS Sokół zaplanowany jest na godzinę 17:30. Powrót szacujemy w niedzielę na wczesne godziny poranne. 

Koszt wyjazdu

Jedyny koszt wyjazdu to 15 PLN obejmujący transport, ubezpieczenie i opiekę pedagogiczną dla osób niepełnoletnich. 

O Festiwalu

Jurajskie Lato Filmowe to cykliczna impreza plenerowa „kino pod gwiazdami” w miejscowości Złoty Potok w gminie Janów, woj. śląskie. Impreza powstała w 1999 roku i organizowana jest co roku w połowie lipca.
Na złotopotockich błoniach przez trzy lipcowe noce wyświetlanych jest w plenerze, na 14 metrowym ekranie - 6 wybranych filmów. W pierwszym dniu festiwalu wyświetlane są najlepsze filmy wybierane przez fanów poprzez głosowanie internetowe. W dwóch następnych dniach najnowsze hity filmowe z lat bieżących. Imprezie towarzyszą spotkania z najlepszymi polskimi aktorami. Scenicznym spotkaniom z gwiazdami polskiego kina towarzyszą zabytkowe limuzyny, czerwony dywan i szampan. Przez wszystkie trzy dni realizowany jest program estradowy w którym biorą udział śpiewający aktorzy i znane polskie zespoły. Całości towarzyszą konkursy dla publiczności: filmoznawstwa „Lato z Filmen” i malarski dla dzieci „Świat Filmu”. Trzydziesto – tysięczna publiczność wysłucha także koncertu muzyki filmowej.. Jurajskie Lato Filmowe jako impreza ogólnopolska uzyskała w 2005 roku certyfikat Częstochowskiej Organizacji Turystycznej jako najlepszy produkt regionalny. Co roku w Złotym Potoku spotykają się miłośnicy dobrego kina i fani gwiazd filmowych. Uczta kinomanów połączona z dobrą muzyką i pięknem jurajskiego krajobrazu pozostawia niezapomniane wrażenia. Zapraszamy na nią całe rodziny do wspólnego spędzenia czasu w plenerze „w pięknych okolicznościach przyrody” Złotego Potoku.

źródło: http://janow.pl/

Więcej informacji: http://www.latofilmowe.pl/

Autor: Jurand Bień, dodano: Czwartek, 16 Lipiec 2015r. godz.:08:38.

Powrót do wyboru aktualności