Międzynarodowy koncert "Wręczyca na folkowo"

W ramach odbywającego się w Łodzi VII Międzynarodowego Festiwalu Twórczości Młodych - Folkowe Inspiracje, Stowarzyszenie WeWręczycy we współpracy z Gminnym Ośrodkiem Kultury z Wręczycy Wielkiej i Pałacem Młodzieży im. J.Tuwima z Łodzi zapraszają w środę 28 czerwca 2017 roku na muzyczno-taneczny koncert w wykonaniu młodych artystów z Palestyny, Gruzji i Ukrainy.

Już po raz trzeci będziemy mieli okazję podziwiać występy młodych artystów z zagranicy. W ubiegłym roku podczas czerwcowego koncertu "Łączy nas folk" wystąpiły na scenie GOK we Wręczycy Wielkiej m.in. Ukraiński Narodowy Zespół Tańca Współczesnego FLAMINGO z Kijowa oraz Gruziński Zespół Tańca Nowoczesnego i Tradycyjnego GE FOLK z Tbilisi.

W lutym tego roku w koncercie "Słowiański karnawał" wystąpiły ukraińskie zespoły: ponownie Narodowy Zespół Tańca Współczesnego FLAMINGO, Narodowy Zespół Tańca Ukrainy BARVINOK z Kijowa oraz Narodowy Zespół Folklorystyczny NAMYSTO.

W koncercie "Wręczyca na folkowo" w środę 28 czerwca o godz. 18.00 wystąpią dla nas:

  • Narodowy Zespół Tańca Współczesnego FLAMINGO z Ukrainy
  • Zespół Artystyczno-Folklorystyczny AL.-ZEBABDEH DABKA GROUP z Palestyny
  • Narodowy Zespół Artystyczny Muzyki Ludowej PERVOCVIT z Ukrainy
  • Zespół Taneczny GE FOLK z Gruzji
  • Narodowy Zespół Tańca Ukrainy BARVINOK

Wstęp po wykupieniu cegiełki na fundusz wsparcia występujących zespołów.

Szczegółowe informacje w Gminnym Ośrodku Kultury oraz pod nr tel. 502 310 592

Organizacja koncertu współfinansowana ze środków budżetu Gminy Wręczyca Wielka przekazanych Stowarzyszeniu WeWręczycy, w ramach realizacji zadania publicznego "Wręczyckie spotkania kulturalne i patriotyczne".

Zapraszamy!

Autor: Robert Broś, dodano: Niedziela, 25 Czerwiec 2017r. godz.:15:20.

Powrót do wyboru aktualności