Koncert kolęd w kościele parafialnym we Wręczycy Wielkiej

W niedzielę 21 stycznia o godzinie 18.00 w kościele parafialnym we Wręczycy Wielkiej odbędzie się koncert kolęd, w którym usłyszymy m.in. kolędy w wykonaniu działającego przy wręczyckim KGW Zespołu Wręczynki. A już w najbliższą niedzielę 14 stycznia o godzinie 11.30 Wręczynki śpiewać będą kolędy podczas mszy św. w sąsiadującej z Wręczycą Wielką parafii Najświętszego Zbawiciela w Blachowni-Błaszczykach.

Parafia Najświętszego Zbawiciela w Blachowni-Błaszczykach (fot. Paweł Parafia Najświętszego Zbawiciela w Blachowni-Błaszczykach (fot. Paweł "pbm" Szubert / Wikipedia)

Zanim jednak wybierzemy się do kościoła w Blachowni-Błaszczykach czy też na koncert kolęd do kościoła parafialnego we Wręczycy Wielkiej, obejrzyjmy wykonanie dwóch kolęd zaśpiewanych przez Wręczynki podczas występu w Centrum Kultury Wilanów w Powsinie.

Do niedzieli 14 stycznia, zespoły i soliści chcący wziąć udział w koncercie kolęd, który odbędzie się w kościele parafialnym we Wręczycy Wielkiej, mogą zgłaszać się do ks. Wikariusza.

Autor: Robert Broś, dodano: Czwartek, 11 Styczeń 2018r. godz.:23:16.

Powrót do wyboru aktualności