Plebiscyt Osobowość Roku 2017. Nominowani mieszkańcy Wręczycy Wielkiej

Koniec roku i początek nowego to czas podsumowań i rankingów. Jak co roku „Dziennik Zachodni” nagrodzi osoby, które w 2017 roku wyróżniły się szczególnymi osiągnięciami w różnych dziedzinach, osiągnęły sukcesy i znacząco zasłużyły się dla swojej lokalnej społeczności. Laureatów wybiorą Czytelnicy. W tym roku wśród nominowanych znaleźli się mieszkańcy Wręczycy Wielkiej. Głosować można do końca stycznia.

Plebiscyt Osobowość Roku 2017

Tytuły Osobowość Roku 2017 zostaną przyznane w czterech kategoriach:

  • kultura
  • działalność społeczna i charytatywna
  • samorządność i społeczność lokalna
  • biznes

Nasi Czytelnicy wybiorą laureatów osobno w miastach i powiatach województwa śląskiego. Na zwycięzców czekają prestiżowe tytuły, statuetki oraz cenne nagrody, które wręczymy podczas uroczystej gali planowanej na koniec lutego w Filharmonii Śląskiej w Katowicach.

- Ten plebiscyt bezpośrednio nawiązuje do misji naszej gazety, największego dziennika w województwie śląskim - mówi Marek Twaróg, redaktor naczelny „Dziennika Zachodniego”. - Prezentowanie na łamach i w internecie osób zaangażowanych w życie lokalnych społeczności to nasz dziennikarski obowiązek. Kandydatów do tytułu Osobowość Roku nominują nasi dziennikarze, którzy codziennie opisują życie w miastach i powiatach regionu. Nominacje otrzymaliśmy także od Czytelników, a teraz już tylko im oddajemy głos. To oni wybiorą laureatów.

Chcemy docenić ludzi nietuzinkowych. Pomysłowych i ciekawych. Osoby, które pociągają za sobą innych. Mają na swoim koncie sukcesy lub potencjał, aby odnieść sukces w przyszłości. Zamierzamy uhonorować i wyróżnić tych, którzy konsekwentnie realizują obrany cel.

Źródło: http://www.dziennikzachodni.pl

Nominowani mieszkańcy Wręczycy Wielkiej

W tym roku Kapituła Redakcji "Dziennika Zachodniego" nominowała do tytułu Osobowość Roku 2017 dwóch mieszkańców Wręczycy Wielkiej.

W kategorii KULTURA:

nominację otrzymał Andrzej Kała, dyrektor Gminnego Ośrodka Kultury we Wręczycy Wielkiej, nominowany za prowadzenie prężnie działającego ośrodka, w którym nie brakuje miejsca dla nikogo oraz ciężką pracę ze wszystkimi swoimi pracownikami i wychowankami nad wysokim poziomem artystycznym wydarzeń odbywających się w GOK-u m.in. "Koncertu z gwiazdą".

Aby oddać swój głos na Andrzeja Kałę należy wysłać SMS pod numer 72355 o treści KD.156 (Koszt SMS-a: 2,46 zł z VAT)

W kategorii SAMORZĄDNOŚĆ I SPOŁECZNOŚĆ LOKALNA:

nominację otrzymał Robert Broś, sołtys Wręczycy Wielkiej, nominowany za przewodzenie ludziom kochającym swoją małą ojczyznę i doprowadzenie do wielu sukcesów Wręczycy Wielkiej na terenie lokalnym i wojewódzkim.

Aby oddać swój głos na Roberta Brosia należy wysłać SMS pod numer 72355 o treści SD.113 (Koszt SMS-a: 2,46 zł z VAT)

Informacje o wszystkich nominowanych osobach z naszego powiatu oraz aktualne wyniki plebiscytu w poszczegónych kategoriach znajdują się TUTAJ. Głosowanie będzie trwać od 5 do 31 stycznia do godziny 22.00.

Zachęcamy do oddawania głosów na nominowanych mieszkańców naszej miejscowości!

Autor: Anita Toborek, dodano: Sobota, 27 Styczeń 2018r. godz.:11:42.

Powrót do wyboru aktualności