Konkurs plastyczny na kartkę rozstrzygnięty

Podczas Ogniska Niepodległości mieliśmy okazję poznać laureatów konkursu plastycznego „Kartka na 100 – lecie Niepodległości” organizowanego przez Stowarzyszenie WeWręczycy. Zgodnie z przyjętym regulaminem każdy z laureatów otrzymał nagrodę i pamiątkowy dyplom. Ponadto specjalne podziękowanie organizatorzy złożyli na ręce nauczycieli przygotowujących uczniów do konkursu Pani Ricie Jasnos i Pani Beacie Lizurej.

Grand Prix Konkursu Plastycznego „Kartka na 100 – lecie Niepodległości”Grand Prix Konkursu Plastycznego „Kartka na 100 – lecie Niepodległości”

Grand Prix zdobyła Weronika Krawczyk ucz. kl. III Szkoły Podstawowej w Truskolasach. Jej praca została wydana w ilości 1000 szt. i była rozdana uczestnikom niepodległościowych uroczystości na terenie gminy Wręczyca Wielka.

Wyniki Konkursu przedstawiają się następująco:

Kategoria kl. I – III

I miejsce: Weronika Krawczyk

II miejsce: Weronika Niezgoda

III miejsce: Martyna Nowak

Wyróżnienie: Weronika Noga

Kategoria kl. IV – VI

I miejsce: Wiktoria Jachimczak

II miejsce: Bartosz Hain

III miejsce: Zuzanna Różańska

Kategoria kl. VII – VIII i III G

I miejsce: Martyna Kudła

II miejsce: Wiktoria Kościuk

III miejsce: Roksana Ręczmin

Komisja Konkursowa oceniając prace wzięła pod uwagę następujące kryteria: zgodność pracy z tematem, walory artystyczne, innowacyjność pracy, spełnienie warunków technicznych .

Serdecznie dziękujemy za przyjęcie zaproszenia do konkursu, zapraszamy do udziału w kolejnych propozycjach Stowarzyszenia WeWreczycy.

Autor: Anita Toborek, dodano: Niedziela, 18 Listopad 2018r. godz.:21:07.

Powrót do wyboru aktualności