Osobowość Roku 2018 w powiecie kłobuckim. Plebiscyt czytelników Dziennika Zachodniego

Dziennik Zachodni rozpoczął tegoroczną edycję plebiscytu, w którym głosami mieszkańców naszego regionu zostaną przyznane prestiżowe tytuły OSOBOWOŚĆ ROKU 2018. Kandydatów do wyróżnień nominuje redakcyjna kapituła pod przewodnictwem redaktora naczelnego, która weźmie pod uwagę także propozycje nominacji zgłoszone przez czytelników dziennika. Podobnie jak rok temu, wśród nominowanych znaleźli się mieszkańcy Wręczycy Wielkiej.

Od 11 stycznia mieszkańcy naszego województwa mogą oddawać swoje głosy w wielkim plebiscycie Osobowość Roku wybierając osoby, które w minionym, 2018 roku, wyróżniły się szczególnymi działaniami w różnych dziedzinach, osiągnęły sukcesy i znacząco zasłużyły się dla lokalnej społeczności.

Głosowanie będzie prowadzone w czterech kategoriach: kultura, działalność społeczna i charytatywna, samorządność i społeczność lokalna oraz biznes. Laureaci zostaną wybrani osobno w miastach i powiatach województwa śląskiego.

Kandydatów do zaszczytnego tytułu nominuje redakcyjna kapituła pod przewodnictwem redaktora naczelnego "Dziennika Zachodniego".

- Już od początku grudnia nasi dziennikarze, którzy codziennie opisują życie w miastach i powiatach województwa, dokonują przeglądu swoich publikacji z całego roku - mówi Marek Twaróg, redaktor naczelny "Dziennika Zachodniego". - Przygotowują swoje propozycje nominacji. Przyjmujemy też zgłoszenia od Czytelników, które kapituła weźmie pod uwagę udzielając nominacji.

Źródło: klobuck.naszemiasto.pl

Nominowani mieszkańcy Wręczycy Wielkiej

W tym roku Kapituła Redakcji "Dziennika Zachodniego" nominowała do tytułu Osobowość Roku 2018 trzech mieszkańców Wręczycy Wielkiej, a kolejne dwie osoby uzyskały nominację na wniosek czytelników.

W kategorii SAMORZĄDNOŚĆ I SPOŁECZNOŚĆ LOKALNA:

nominację otrzymał Robert Broś, sołtys Wręczycy Wielkiej, nominowany za współorganizację wielu imprez społeczno-integracyjnych i przewodzenie ludziom kochającym swoją małą ojczyznę.

Aby oddać swój głos na naszego sołtysa należy wysłać SMS pod numer 72355 o treści KAS.172 (Koszt SMS-a: 2,46 zł z VAT)

Kliknij i sprawdź aktualny wynik Roberta Brosia w plebiscycie

oraz Henryk Kiepura, starosta powiatu kłobuckiego, nominowany za ciężką i owocną pracę na rzecz mieszkańców powiatu kłobuckiego, która zaowocowała jego wyborem na kolejną kadencję na stanowisko starosty powiatu kłobuckiego.

Aby oddać swój głos na Andrzeja Kałę należy wysłać SMS pod numer 72355 o treści KAS.83 (Koszt SMS-a: 2,46 zł z VAT)

Kliknij i sprawdź aktualny wynik Henryka Kiepury w plebiscycie

W kategorii KULTURA:

nominację otrzymał Andrzej Kała, dyrektor Gminnego Ośrodka Kultury we Wręczycy Wielkiej, nominowany za prowadzenie prężnie działającego ośrodka, w którym nie brakuje miejsca dla nikogo oraz za dbałość o wysoki poziom artystyczny wydarzeń odbywających się w GOK-u (m.in. "Koncert z gwiazdą").

Aby oddać swój głos na Andrzeja Kałę należy wysłać SMS pod numer 72355 o treści KAK.4 (Koszt SMS-a: 2,46 zł z VAT)

Kliknij i sprawdź aktualny wynik Andrzeja Kały w plebiscycie

oraz zgłoszona przez czytelników DZ Magdalena Pietrulewicz, prezes Stowarzyszenia Teatr Wręcz, aktorka, reżyser, koordynator Wręczyckiej Akademii Seniora, nominowana za zapał, pozytywną energię i zaangażowanie w rozwój lokalnej kultury.

Aby oddać swój głos na Magdalenę Pietrulewicz należy wysłać SMS pod numer 72355 o treści KAK.334 (Koszt SMS-a: 2,46 zł z VAT)

Kliknij i sprawdź aktualny wynik Magdaleny Pietrulewicz w plebiscycie

W kategorii DZIAŁALNOŚĆ SPOŁECZNA I CHARYTATYWNA:

nominację na wniosek czytalników DZ otrzymała Maria Polak, osoba z głową pełną pomysłów, kreatywna, lubiana przez mieszkańców gminy, a także godna podziwu członkini Ochotniczej Straży Pożarnej we Wręczycy Wielkiej, nominowana za pracę społeczną w miejscowości i gminie Wręczyca Wielka.

Aby oddać swój głos na Marię Polak należy wysłać SMS pod numer 72355 o treści KDC.418 (Koszt SMS-a: 2,46 zł z VAT)

Kliknij i sprawdź aktualny wynik Marii Polak w plebiscycie

Informacje o wszystkich nominowanych osobach z naszego powiatu oraz aktualne wyniki plebiscytu w poszczególnych kategoriach znajdują się TUTAJ. Należy wybrać odpowiednią kategorię a następnie miasto lub powiat. Głosowanie trwa od 11 stycznia do 6 lutego do godziny 22.00.

Zachęcamy do oddawania głosów na nominowanych mieszkańców naszej miejscowości!

Autor: Anita Toborek, dodano: Środa, 16 Styczeń 2019r. godz.:18:24.

Powrót do wyboru aktualności